Учора в місті Сарни до екіпажу патрульних звернувся громадянин і повідомив, що хтось забув гаманець на зупинці громадського транспорту.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
Патрульні одразу розпочали обстеження прилеглої території, щоб виявити власницю втраченої речі.
Невдовзі вони помітили розгублену жінку. Під час спілкування з’ясувалося, що саме вона загубила гаманець, у якому знаходилися паспорт, банківські картки, грошові кошти та інші документи.
Нагадаємо, на Рівненщині розвивати телемедицину допоможуть партнери з Великої Британії.
