У Рівненській ОДА відбулася зустріч з партнерами із Великої Британії. Під час заходу обговорили як розвинути телемедицину на Рівненщині — напрям, який особливо важливий в умовах війни та для віддалених громад.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
«Телемедицина дає можливість пацієнтам отримувати консультації вузьких спеціалістів без виїзду до обласного центру. Це швидкість, доступність і, у багатьох випадках, врятований час — а отже і здоров’я», – сказав перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Нагадаємо, Рівненська область отримала відзнаку.
