Змагання з гандболу та міні-гандболу стали важливою складовою розвитку шкільного спорту в області, об’єднавши талановиту молодь, педагогів та тренерів.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОДА.
Тож за підсумками обласного етапу право представляти Рівненську область на 5 всеукраїнському етапі здобули:
міні-гандбол (учні та учениці 5–6 класів): ліцей №13 Рівненської ТГ;
гандбол (учні 7–8 класів): Тріскинський ліцей Сарненської ТГ;
гандбол (учениці 7–8 класів): Жобринський ліцей Клеванської громади.
Нагадаємо, поліцейський з Рівненської області – один з кращих спортсменів України.
