Днями відбулися Всеукраїнські змагання серед спортсменів з гирьового спорту «Незламна Україна» пам’яті загиблим військовослужбовцям.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненської області.
Участь у заході взяло близько двохсот спортсменів, серед яких начальник відділення охорони адмінбудівлі ГУНП в Рівненські області Андрій Бережнюк.
Поліцейський підтвердив свій високий рівень підготовки у ваговій категорії до 95 кг. Здійснивши 262 підйоми гирі вагою 32 кг, Андрій Бережнюк здобув золото у вправі «ривок з довільною зміною рук».
Нагадаємо, Обласний науковий ліцей в м. Рівне зібрав 100 тисяч гривень.
