Журналісти Рівне Онлайн підготували для вас кримінальні новини Рівненської області за тиждень.
У понеділок повідомили, що судитимуть чоловіка, який у Рівному збував наркотики.
У січні цьогоріч працівники Рівненського райуправління поліції викрили 32-річного рівнянина, який за 1000 гривень продав пакетик із метамфетаміном.

Аналогічну закупку правоохоронці задокументували двома місяцями раніше, що й підтвердила експертиза.
Крім того, поліцейські провели санкціонований обшук за місцем проживання фігуранта, де виявили та вилучили психотроп.
Слідчий повідомив фігуранту про підозру. Відповідно до санкції статті йому може загрожувати від 6 до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна.
У вівторок отримав вирок рівнянин, який вдарив ножем сусіда.
Сварка між двома сусідами сталась наприкінці січня 2024 року в багатоповерхівці на вулиці Князя Острозького у Рівному. У ході з’ясування стосунків 56-річний раніше неодноразово судимий чоловік із Чернігова вдарив ножем в груди свого сусіда – уродженця Донеччини.

Потерпілого з тілесними ушкодженнями госпіталізували і медикам вдалося врятувати його життя.
Зловмисника затримали та повідомили про підозру. Суд призначив йому покарання у вигляді 5 років ув’язнення.
У суді чоловік своєї вини не визнав і стверджував, що таким чином він захищався від нападу п’яного сусіда.
У середу мешканка Дубенського району втратила 12 500 гривень.
Через поширене шахрайство в Telegram мешканка Дубенщини втратила значну суму коштів, намагаючись допомогти близькій людині. Зловмисники використали класичну схему зі зламом акаунта та розсилкою повідомлень від імені знайомих.
Як повідомили в поліції, 37-річна жінка отримала повідомлення у популярному месенджері від подруги з терміновим проханням позичити гроші. Не підозрюючи, що має справу з аферистами, потерпіла переказала 12 500 гривень на вказані реквізити. Лише згодом з’ясувалося, що профіль подруги було “зламано”, а повідомлення розсилали сторонні особи.
За фактом злочину правоохоронці розпочали досудове розслідування.
Також у цей день затримали іноземця, який обікрав квартиру пенсіонера.
Учора, 21 квітня до поліції надійшло повідомлення 87-річного жителя міста Дубно про крадіжку грошей з його квартири.

Правоохоронці попередньо встановили, що в обідню пору пенсіонер повертався додому та дорогою зустрів невідомого чоловіка, який запропонував підвезти його. Під час розмови незнайомець запропонував дубенчанину подарувати столовий набір, а взамін попросив «пожертву на храм».
Коли вони зайшли до квартири, господар відволікся, а зловмисник викрав 94 тисячі гривень та 300 євро, після чого зник.
Під час проведення розшукових заходів оперативники встановили автомобіль, яким пересувався зловмисник. Патрульні поліцейські за отриманим орієнтуванням зупинили його у Рівному. Поліцейські вилучили крадені кошти, а також автомобіль, який той орендував.
31-річний громадянин Румунії перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
У п’ятницю двом убивцям рівнянки призначили довічне.
Судовий розгляд справи тривав більше 10 років. Своєї вини чоловіки не визнавали і всіляко затягували процес.

Торік у листопаді Рівненський міський суд визнав їх винними за усіма інкримінованими статтями та призначив остаточне покарання у вигляді 15 років позбавлення волі. Їм зарахували один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі і визнали такими, що вже відбули покарання.
Прокуратура наполягала на найсуворішому покаранні, тож не погоджуючись із таким вироком, оскаржила його в апеляційному суді.
Волинський апеляційний суд погодився з доводами прокурора та засудив зловмисників до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.
Також у цей день жителька Здолбунова зарізала сусіда.
23 квітня до поліції надійшло повідомлення від 52-річного жителя Здолбунова про те, що в будинку знайомої він виявив закривавлене тіло брата.

Поліцейські встановили, що напередодні ввечері 57-річний чоловік у будинку 41-річної здолбунівчанки разом із господинею розпивали спиртні напої. Між ними виник конфлікт, під час якого жінка, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, завдала не менше двох ударів ножем у ділянку шиї та руки. Після скоєного вона вимила ніж, прибрала кров із підлоги та лягла спати.
Із місця події поліцейські вилучили речові докази. Згідно з висновком судово-медичного експерта, попередньою причиною смерті є крововтрата внаслідок колото-різаної рани
41-річна підозрювана перебуває в ІТТ. Санкція інкримінованої статті передбачає до 15 років позбавлення волі.
Нагадаємо, у Рівному сталася ДТП за участю трьох автомобілів.

