Рівненщина у полоні негоди перебуває протягом дня, 26 квітня. Це призвело до масштабних аварійних відключень електроенергії по всій області.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненщини Олександра Коваля.
Наслідки стихії: Рівненщина у полоні негоди та знеструмлення

Станом на 19:00 через шквальний вітер понад 4 тисячі абонентів у 31 населеному пункті залишаються без світла. Найбільше постраждав Дубенський район. Попри складні погодні умови, енергетики продовжують працювати у посиленому режимі, щоб повернути живлення в оселі.
Окрім проблем з електрикою, чимало роботи і в рятувальників. Через падіння дерев та рекламних конструкцій на місцях працюють 46 працівників ДСНС та 11 одиниць спецтехніки.

Ситуація залишається напруженою, адже Рівненщина у полоні негоди перебуватиме, за прогнозами, до кінця доби, тому жителів закликають бути максимально обережними.
Окремо відмітимо, що негода протягом дня вирувала й у Рівному. Кореспонденти РІВНЕ ОНЛАЙН зафіксували значний сніг з градом та руйнування білборду через сильний вітер у Рівному в районі Пивзаводу.
Нагадаємо, масштабна негода в Україні 26 квітня, призвела до людських жертв та масових руйнувань у 13 регіонах, де наразі тривають екстрені відновлювальні роботи.
