Ветерани, діти ветеранів, рідні полеглих воїнів Дубенського району вирушили на оздоровлення до Албанії.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Упродовж тижня вони проходитимуть оздоровлення в місті Саранда. Ця поїздка стала результатом низки зустрічей з албанською стороною, і, зокрема, Почесним Консулом Шахіном Омаровим.
Після цього до Албанії вирушать нові групи.
Нагадаємо, у Рівному відзначили річницю створення підрозділу, назва якого стала синонімом української доблесті – “АЗОВ”.
