Рівненська область отримає 65,6 млн грн державної субвенції на шкільні автобуси у 2026 році. За ці кошти для громад області зможуть закупити орієнтовно 18 шкільних автобусів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Відповідне рішення прийняв Кабінет Міністрів. Ці кошти надійдуть у вигляді субвенції з держбюджету.
«Наша мета залишається незмінною – зробити доступною освіту для усіх школярів Рівненщини», – додав начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Нагадаємо, у лютому сім шкільних автобусів передали у громади Рівненської області.
