Регіон РівнеРівненщина готується до масштабних змін у шкільному харчуванні

Рівненщина готується до масштабних змін у шкільному харчуванні

З вересня наступного року учні 1–11 класів на Рівненщині та по всій Україні загалом харчуватимуться у школах безкоштовно. Для цього Уряд готує необхідні рішення. Про це повідомила Премʼєр-міністр Юлія Свириденко.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

За її словами, на перший етап програми вже спрямували майже 5,9 млрд грн субвенції громадам, аби забезпечити харчування школярів у 2026 році. Загалом у Державному бюджеті на 2026 рік на програму передбачили 14,4 млрд грн.

Також Уряд окремо виділив кошти на модернізацію шкільних харчоблоків, щоб діти отримували не лише безкоштовне, а й якісне харчування.

Премʼєр-міністр нагадала, що з початку 2025 року безкоштовне харчування вже діє для учнів 1–4 класів по всій країні, а з вересня гарячі обіди отримують також учні 1–11 класів у прифронтових громадах.

Нагадаємо, ще два шкільні автобуси передали громадам Рівненщини.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc