Ще два шкільні автобуси передали громадам Рівненської області. Вони забезпечуватимуть підвезення учнів Шубківського та Великомежиріцького ліцеїв.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Автобуси придбали на умовах співфінансування — за кошти державного та місцевих бюджетів.
«Завершили процедуру закупівлі ще 26 шкільних автобусів. Освітні заклади отримають їх у листопаді-грудні. Питання довезення школярів залишається актуальним, адже потреба області — понад 70 транспортних засобів. Продовжимо шукати можливості для поповнення автопарку», — зазначив очільник області Олександр Коваль.
Нагадаємо, на шести вулицях Рівного сьогодні ускладнення руху.
