Регіон РівнеЩе два шкільні автобуси передали громадам Рівненщини

Ще два шкільні автобуси передали громадам Рівненщини

Ще два шкільні автобуси передали громадам Рівненської області. Вони забезпечуватимуть підвезення учнів Шубківського та Великомежиріцького ліцеїв.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

Автобуси придбали на умовах співфінансування — за кошти державного та місцевих бюджетів.

«Завершили процедуру закупівлі ще 26 шкільних автобусів. Освітні заклади отримають їх у листопаді-грудні. Питання довезення школярів залишається актуальним, адже потреба області — понад 70 транспортних засобів. Продовжимо шукати можливості для поповнення автопарку», — зазначив очільник області Олександр Коваль.

Нагадаємо, на шести вулицях Рівного сьогодні ускладнення руху.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc