Учасники Асамблеї – це сорок п’ять жителів Рівного та Квасилова, відібрані шляхом незалежного прозорого жеребкування. Вони репрезентують усю нашу громаду і працюватимуть над рекомендаціями на тему «Як зробити нашу громаду місцем, де молодь хоче залишатися та будувати своє майбутнє?»
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.
Рівненська громада впевнено рухається у напрямку європейської інтеграції та впровадження сучасних стандартів демократії.
Нагадаємо, рівненські ветерани здобули 21 медаль на Всеукраїнських змаганнях.
