Регіон РівнеРівнеУ Рівному стартувала перша сесія Громадської Асамблеї

У Рівному стартувала перша сесія Громадської Асамблеї

Учасники Асамблеї – це сорок п’ять жителів Рівного та Квасилова, відібрані шляхом незалежного прозорого жеребкування. Вони репрезентують усю нашу громаду і працюватимуть над рекомендаціями на тему «Як зробити нашу громаду місцем, де молодь хоче залишатися та будувати своє майбутнє?»

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Віктора Шакирзяна.

Рівненська громада впевнено рухається у напрямку європейської інтеграції та впровадження сучасних стандартів демократії.

Нагадаємо, рівненські ветерани здобули 21 медаль на Всеукраїнських змаганнях.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc