Опалювальний сезон у Рівному та Квасилові завершиться орієнтовно 26-27 березня.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.
Опалювальний сезон у Рівному завершать після підписання відповідного розпорядження. Це рішення пов’язане з підвищенням середньодобової температури повітря та дозволить раціонально використовувати енергоресурси та заощадити природній газ.
Додамо, що у разі похолодання теплопостачання можуть тимчасово відновити для освітніх і медичних закладів, а також соціальних установ.
Нагадаємо, що вперше за останні десять років у Рівному після завершення опалювального сезону планується подача гарячої води.
