Після завершення опалювального сезону Рівне забезпечать гарячою водою. У частині районів буде гаряче водопостачання завдяки новим енергоефективним проєктам та когенераційним установкам.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.
Після завершення опалювального сезону Рівне забезпечать гарячою водою. Це стало можливим завдяки спільній роботі міської влади та компанії «Рівнетеплоенерго», яка впроваджує проєкти з енергоефективності.
Гаряча вода буде доступна у тих районах міста, які обслуговуються котельнями з установленими когенераційними установками. Вони дозволяють одночасно виробляти електроенергію та теплову енергію, яка використовується для підігріву води.
У майбутньому компанія планує збільшити кількість і потужність когенераційних установок. Завдяки цьому Рівне забезпечать гарячою водою.
Нагадаємо, графік вимкнення світла у Рівненській області 23 березня.
