Регіон РівнеРівне забезпечать гарячою водою після опалювального сезону: що змінилось

Рівне забезпечать гарячою водою після опалювального сезону: що змінилось

Після завершення опалювального сезону Рівне забезпечать гарячою водою. У частині районів буде гаряче водопостачання завдяки новим енергоефективним проєктам та когенераційним установкам.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на в.о. міського голови Рівного Віктора Шакирзяна.

Після завершення опалювального сезону Рівне забезпечать гарячою водою. Це стало можливим завдяки спільній роботі міської влади та компанії «Рівнетеплоенерго», яка впроваджує проєкти з енергоефективності.

Гаряча вода буде доступна у тих районах міста, які обслуговуються котельнями з установленими когенераційними установками. Вони дозволяють одночасно виробляти електроенергію та теплову енергію, яка використовується для підігріву води.

У майбутньому компанія планує збільшити кількість і потужність когенераційних установок. Завдяки цьому Рівне забезпечать гарячою водою.

Нагадаємо, графік вимкнення світла у Рівненській області 23 березня.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc