Рівненська область посилює партнерство з Федерацією шахів України, що було офіційно закріплено підписанням меморандуму з першим віцепрезидентом ФШУ Володимиром Ковальчуком.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненщини Олександра Коваля.
Пріоритетні проєкти та партнерство з Федерацією шахів України
Завдяки спільним зусиллям цього року в області вже відкрито 8 спеціалізованих шахових класів. Проте на цьому зупинятися не планують: створення аналогічних майданчиків розпочнеться незабаром.

Партнерство з Федерацією шахів України дозволяє впроваджувати системні зміни в освіту та дозвілля дітей. ОДА наголошує на важливості цієї гри, оскільки вона:
- розвиває інтелект та стратегічне мислення;
- навчає дітей зберігати спокій у складних ситуаціях;
- формує здатність до глибокого аналізу.
Надалі партнерство з Федерацією шахів України сприятиме популяризації шахів у кожній громаді Рівненщини, роблячи регіон одним із лідерів розвитку цього виду спорту в країні.
Нагадаємо, Рівненська ОДА уклала Меморандум про співпрацю з норвезькою компанією.
