Енергетики повністю відновили електропостачання на Рівненщині після ворожої атаки.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Олександра Коваля.
Втім, через складну ситуацію в енергосистемі держави, на Рівненщині змушені одразу ж запровадити графіки погодинних відключень.
З 12:00 до 16:00 не буде світла у підчерг 1.1, 1.2, 2.1, 2.2. Графіки щодо інших підчерг зараз складають.
Нагадаємо, повідомили наслідки масованої атаки на Рівненщину.
