Сьогодні, 23 грудня рф масовано атакувала Рівненщину. Внаслідок пошкодження енергооб’єкта майже 300 тисяч людей залишилися без світла.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на очільника Рівненської ОВА Олександра Коваля.
Крім цього, ми раніше повідомляли, пошкоджено два житлові будинки, три господарські будівлі та три автівки.
Попередньо, обійшлося без загиблих і травмованих.
Фахівці роблять усе можливе, аби відновити електропостачання. Об’єкти критичної інфраструктури наразі переходять на альтернативні джерела. Дожамо, що на період підключення генераторів можуть бути перебої з водопостачанням.
Нагадаємо, росія знову атакувала енергетичну інфраструктуру України. Через це у низці областей України запроваджені аварійні відключення електроенергії.
