Регіон РівнеПопереджають про небезпеку на Рівненщині

Попереджають про небезпеку на Рівненщині

Увага! Завтра, 20 січня, на Рівненщині очікується туман та ожеледиця!

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС Рівненщини.

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології 20 січня, на дорогах збережеться ожеледиця. Вночі та вранці очікується туман з видимістю 200–500 м.

Рівень небезпечності — I (жовтий).

Водіям радять уникати різких маневрів та ризикованих обгонів. Особливу увагу варто звертати на пішохідні переходи та узбіччя.

Нагадаємо, вибухотехніки поліції Рівненщини знешкодили скинуті “шахедом” ворожі міни.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc