Увага! Завтра, 20 січня, на Рівненщині очікується туман та ожеледиця!
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС Рівненщини.
За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології 20 січня, на дорогах збережеться ожеледиця. Вночі та вранці очікується туман з видимістю 200–500 м.
Рівень небезпечності — I (жовтий).
Водіям радять уникати різких маневрів та ризикованих обгонів. Особливу увагу варто звертати на пішохідні переходи та узбіччя.
Нагадаємо, вибухотехніки поліції Рівненщини знешкодили скинуті “шахедом” ворожі міни.
