Регіон РівнеПонад 50 тисяч школярів Рівненщини з нового навчального року отримуватимуть безоплатне харчування

Понад 50 тисяч школярів Рівненщини з нового навчального року отримуватимуть безоплатне харчування

Мова про учнів 1-4 класів, які навчаються у школах, гімназіях, ліцеях комунальної форми власності в очному або очно-дистанційному форматі.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

«Уряд вже виділив для нашої області на вересень субвенцію в обсязі 52,5 млн грн. Тож, безоплатне одноразове гаряче харчування за кошти держави отримуватимуть учні початкових класів в усіх 64-х тергромадах Рівненщини», – наголосив очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль.

Нагадаємо: які заходи запланували у Рівному на День Незалежності.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc