Мова про учнів 1-4 класів, які навчаються у школах, гімназіях, ліцеях комунальної форми власності в очному або очно-дистанційному форматі.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Уряд вже виділив для нашої області на вересень субвенцію в обсязі 52,5 млн грн. Тож, безоплатне одноразове гаряче харчування за кошти держави отримуватимуть учні початкових класів в усіх 64-х тергромадах Рівненщини», – наголосив очільник Рівненської ОВА Олександр Коваль.
Нагадаємо: які заходи запланували у Рівному на День Незалежності.
