Сьогодні, 19 серпня в Україні відзначають День пасічника. На Рівненщині працює понад 1100 пасічників, які утримують близько 36 тисяч бджолосімей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Заступник голови Рівненської ОДА Олександр Кохан розповів, що бджільництво в області добре розвинене: мед місцевого виробництва забезпечує внутрішній попит і виходить на зовнішні ринки. Особливою гордістю Рівненщини є підприємство «Медовий Край» у Гощанській громаді. Минулого року воно експортувало понад 7 тисяч тонн меду до країн Європи та США, найбільшим споживачем стала Німеччина.
Україна входить до трійки найбільших експортерів меду у світі. Попри воєнні виклики, український продукт залишається затребуваним за кордоном.
Нагадаємо, які заходи запланували у Рівному на День Незалежності.
