Поліцейський із Рівненщини став одним із найкращих спортсменів світу. У місті Каліш (Польща) відбувся Чемпіонат світу з гирьового спорту, який зібрав понад 400 атлетів із 25 країн.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
До складу Національної збірної України увійшов начальник відділення охорони адмінбудівлі ГУНП в Рівненській області Андрій Бережнюк.
Спортсмен продемонстрував високий рівень підготовки у ваговій категорії до 95 кг серед юніорів та двічі піднімався на п’єдестал пошани.


Здійснивши 234 підйоми гирі вагою 32 кг, Андрій Бережнюк здобув «золото» у вправі «ривок» із довільною зміною рук, а також виборов «срібло» у вправі «класичний ривок».
Нагадаємо, рівненські спортсмени Іван Сівак та Олена Данкевич тріумфували в Італії.
