Сьогодні, 20 жовтня під час моніторингу соцмереж, патрульні натрапили на відео, де керманич BMW на Рівненщині не пропустив авто рятувальників. Бійці ДСНС їхали на виклик з увімкненими проблисковими маячками.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
Інспектори розшукали водія та винесли постанову.
Мешканцям Рівненщини нагадують, що коли аатівка зі спецсигналами їде на виклик, комусь дуже потрібна оперативна допомога працівників спецслужб.
Нагадаємо, тяжко постраждали водій та пасажир автомобіля на Рівненщині.
