Поліцейські Рівненської області стали призерами чемпіонату України з гирьового спорту, який проходив із 25 лютого по 1 березня у Києві. Правоохоронці здобули низку золотих і срібних нагород у різних вагових категоріях та вправах.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Начальник відділення охорони адмінбудинків ГУНП Андрій Бережнюк виборов золоту медаль у вправі ривок із довільною зміною рук серед юніорів, виконавши 236 підйомів. Також він здобув срібло серед дорослих у вправі класичний ривок із гирями вагою 32 кг у категорії до 95 кг. Лейтенант поліції увійшов до складу національної збірної України та представлятиме державу на чемпіонаті Європи в місті Йорк (Англія).
Успішно виступив і рівненський кінолог Василь Шокот, який виборов два перших місця у вправах поштовх та ривок із довільною зміною рук, здійснивши 203 підйоми. Крім того, сержант поліції здобув срібну нагороду у вправі довгий цикл із гирями 24 кг у ваговій категорії до 63 кг серед аматорів.




Серед любителів двічі перше місце посів інспектор сектору реагування патрульної поліції відділення поліції №4 (м. Березне) Ярослав Прядун. Він переміг у вправі ривок із довільною зміною рук у ваговій категорії до 68 кг із гирями 24 кг та виконав 175 підйомів у класичному ривку.
Вдалий виступ правоохоронців підтвердив високий рівень спортивної підготовки поліцейських Рівненської області на всеукраїнських змаганнях.
Нагадаємо, дубенська патрульна здобула дві медалі на чемпіонаті України з веслування.
