Дубенська патрульна Катерина Безнюк на Чемпіонаті України 2025 з веслування на байдарках і каное у складі збірного екіпажу каное-четвірки здобула перше місце на дистанції 200 метрів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
А на дистанції 500 метрів учасники здобули срібло. Змагання відбуваються в Умані.

Нагадаємо, патрульна з Рівненщини виборола золото Всеукраїнського турніру з гирьового спорту.
