42-річна власниця кількох магазинів налагодила схему постачання та збуту фальсифікованого алкоголю, цигарок та інших підакцизних товарів.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.
При цьому, продавала їх не лише у своїх торгових точках, а й за попередньою змовою із продавцями, також і в інших магазинах.
Таким чином зловмисниця постачала коньяк, горілку, спирт, цигарки та електронні сигарети, а також тютюн для кальяну, тютюнові стіки та нікотиновмісні вироби. При цьому, одна частина «продукції» була з підробленими марками акцизного податку, а інша – взагалі без них. Жодних документів на цей товар у жінки не було.
Обвинувачена свою вину визнає і переконує у щирому каятті.
Нагадаємо, на Рівненщині виготовляли та продавали крейду замість мінерального добрива: перед судом постануть учасники організованої групи.
