15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент рф, який готував повітряну атаку рашистів по високовольтних лініях електропередач (ЛЕП) Рівненської атомної електростанції.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на СБУ в Рівненській області.
Контррозвідники СБУ затримали зрадника у травні 2025 року, коли він намагався встановити GPS-трекер на одну з магістральних опор ЛЕП. За координатами «маячка» окупанти планували вдарити дронами по енергетичній інфраструктурі, щоб знеструмити частину північних регіонів України.
Як встановило розслідування, наведенням російської атаки займався завербований ворогом колишній працівник цеху господарського забезпечення на Рівненській АЕС. Спочатку агент здійснював приховані розвідвилазки до периметра високовольтних ліній «в обхід» постів охорони режимного об’єкта. Згодом він за інструкцією куратора з рф придбав GPS-трекер і прибув до ЛЕП, щоб його встановити.
Нагадаємо, отримав вирок зрадник, який коригував ракетно-дронові удари рф по півдню України.
