Начальник Рівненської ОВА доручив максимально обмежити електроспоживання, зокрема вуличне освітлення та зовнішню рекламу, а також скоротити енергоємні масові заходи.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Передумов для скасування комендантської години немає. Лікарні мають бути забезпечені генераторами й пальним. Дитсадки повинні працювати, а рішення щодо шкіл громади мають ухвалюватимуть гнучко», — наголосив Олександр Коваль.
Окремо наголошено на відповідальності керівників громад за належну роботу Пунктів незламності та наявність у них базових умов для допомоги людям.
Нагадаємо, працівники соціальної сфери Рівненщини отримуватимуть збільшені зарплати.
