«На Рівненщині працює майже 3 тисячі фахівців соціальної сфери. Підвищення їхньої оплати праці є актуальним і своєчасним кроком для справедливої підтримки тих, хто щодня допомагає іншим. Робота соціального працівника вимагає не лише професійних знань, а й високого рівня емоційного включення», — сказала заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.
Нагадаємо, очільник Рівненської ОВА перевірив роботу Рівненського онкоцентру.
