Начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Норвегія в Україні Ларсом Хансеном, який перебуває з робочим візитом у Рівненській області.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Під час зустрічі очільник області подякував норвезькому народу за підтримку України та, зокрема, Рівненщини у сфері енергозбереження.
За словами Олександра Коваля, в обласному центрі за участі Норвезько-Українського фонду енергоефективності вдалося реалізувати низку важливих проєктів. Зокрема, проведено термомодернізацію дитячих садків, оновлено систему вуличного освітлення, а також встановлено сонячні панелі на медичних закладах. Загальна вартість проєктів становить 3,5 мільйона євро.
Також під час зустрічі обговорили перспективні напрями подальшої співпраці, зокрема можливості залучення норвезьких інвестицій до Рівненської області та поглиблення партнерства на регіональному рівні.
