На Рівненщині прогнозується до 30 см снігу. Пік очікується у четвер. Віхола прийде разом із сильними морозами, ожеледицею та поривами вітру. З цього приводу в Рівненській ОВА відбулася робоча нарада.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
«Зима прийшла за календарем. Маємо зробити все, щоб уникнути заторів, колапсів та черг на автошляхах. Час реагування при негоді дуже важливий. У надзвичайних ситуаціях будемо залучати додаткові ресурси та важку техніку, а також упорядковувати місця відстою», – сказала заступниця голови Рівненської ОВА Людмила Шатковська.
Нагадаємо, снігопад у Рівному: водіїв просять не залишати авто на узбіччях.
