Регіон РівнеНебезпека генераторів: на Рівненщині шестеро людей отруїлися чадним газом

Небезпека генераторів: на Рівненщині шестеро людей отруїлися чадним газом

Учора, 7 лютого на Рівненщині сталися два випадки отруєння чадним газом. Внаслідок цього, постраждали шестеро людей. Причиною в обох випадках стало неправильне використання електрогенераторів.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.

Перший випадок зафіксували вдень у місті Корець. До лікарні з отруєнням чадним газом госпіталізували трьох людей – 23-річного чоловіка та двох жінок 20-ти та 26 років.

Другий інцидент стався пізно ввечері в Сарнах. Там також постраждали троє осіб: 50-річний чоловік перебуває у важкому стані, 47-річна жінка та 16-річна дитина – у лікарні.

Рятувальники нагадують: електрогенератори можна використовувати лише на відкритому повітрі, адже чадний газ є небезпечним і може призвести до смерті.

Нагадаємо, використання генератора в будинку ледь не закінчилося трагедією на Дубенщині.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc