Учора, 7 лютого на Рівненщині сталися два випадки отруєння чадним газом. Внаслідок цього, постраждали шестеро людей. Причиною в обох випадках стало неправильне використання електрогенераторів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
Перший випадок зафіксували вдень у місті Корець. До лікарні з отруєнням чадним газом госпіталізували трьох людей – 23-річного чоловіка та двох жінок 20-ти та 26 років.
Другий інцидент стався пізно ввечері в Сарнах. Там також постраждали троє осіб: 50-річний чоловік перебуває у важкому стані, 47-річна жінка та 16-річна дитина – у лікарні.
Рятувальники нагадують: електрогенератори можна використовувати лише на відкритому повітрі, адже чадний газ є небезпечним і може призвести до смерті.
Нагадаємо, використання генератора в будинку ледь не закінчилося трагедією на Дубенщині.
