Сьогодні вночі, 8 лютого у селі Сопачів, що у Вараському районі, у будинку по вулиці Шевченка вибухнув газовий балон. Двоє людей отримали травми.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУ ДСНС у Рівненській області.
50-річна жінка отримала термічні опіки II ступеня голови, тулуба, обох верхніх та нижніх кінцівок. 17-річний хлопець зазнав термічних опіків II ступеня обох верхніх і нижніх кінцівок, обличчя та волосяної ділянки голови.
Стан обох постраждалих оцінюється як середньої важкості. Вони перебувають у Вараській багатопрофільній лікарні.
Нагадаємо, небезпека генераторів: на Рівненщині шестеро людей отруїлися чадним газом.
