З нового навчального року навчально-реабілітаційні заклади Рівного і Ясининичів прийматимуть учнів з 1 по 11 клас. Це дозволить дітям з особливими освітніми потребами навчатися у звичному середовищі без переходу до інших закладів. За відповідні зміни у діяльності навчальних закладів проголосували депутати Рівнеоблради.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Ці зміни у навчально-реабілітаційних закладах Рівного і Ясининичів важливі для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку, аутизмом та синдромом Дауна. Тепер батькам не доведеться шукати інші заклади, а дітям буде легше адаптуватися до навчання.

Розширення навчання до 11 класу відкриває нові можливості для дітей не лише з Рівненщини, а й з інших регіонів.
Нагадаємо, Рівне відвідала Генеральна секретарка ALDA: в області можуть відкрити представництво асоціації.
