Регіон РівнеНаступного тижня на Рівненщині знову вимикатимуть світло?

Наступного тижня на Рівненщині знову вимикатимуть світло?

Наступного тижня Україна може повернутися до графіків вимкнень електроенергії. Про це повідомила заступниця очільника Міненерго в етері телемарафону:

«Починаючи з вихідних планується підвищення температури. Ми прогнозуємо значний ріст споживання електроенергії. Це робить енергетичну систему, яка значно постраждала від російських атак, дуже чутливою. І може призвести до того, що енергетикам доведеться застосовувати графіки відключень».

Нагадаємо, на Рівненщині зростає захворюваність на коронавірус.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc