Регіон РівнеНа Рівненщині зростає захворюваність на коронавірус

На Рівненщині зростає захворюваність на коронавірус

Минулого тижня на Рівненщині виявили 814 хворих на COVID-19, що на півтисячі випадків більше, ніж за попередні сім днів. Новий штам вірусу – FLіRT, вірогідно, вже поширений в регіоні, при цьому офіційних випадків ще не зареєстровано.

Найбільша кількість випадків COVID-19 зареєстрована у Деражненській, Здолбунівській, Бугринській, Городоцькій та Рівненській громадах.

Про це під час брифінгу в Рівненській ОВА повідомив гендиректор Рівненського обласного центру контролю та профілактики хвороб, головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

“Здебільшого, вірус виявляють у дорослих віком 30-64 роки. Найбільше хворих у Рівненському районі – 614, серед них 81 особа госпіталізована. На жаль, цьогоріч в області зафіксували й 16 летальних випадків із підтвердженим діагнозом COVID-19”, – зазначив Роман Сафонов.

Нагадаємо, крім Covid-19, почала поширюватись ще одна епідемія.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc