Аграрії Рівненщини розпочали збирання кукурудзи, яку цьогоріч посіяли на площі 90 тисяч гектарів.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.
Паралельно в області триває збір технічних культур. Наразі вже зібрали:
- соняшник – 85% від запланованих площ,
- цукровий буряк – 41%,
- сою – 38%.
Також сільгоспвиробники активно проводять посів озимих зернових під урожай 2026 року — вже засіяно 79% площ. Посів озимого ріпаку завершено.
Для стабільної роботи аграріїв залучено додаткові фінансові ресурси. Нагадаємо, у межах державної програми «Доступні кредити 5-7-9» сільськогосподарські підприємства Рівненщини цього року отримали 1,3 млрд грн.
