45-річна рівнянка повідомила поліцію, що в квартирі виявила відсутність 1000 доларів та 50 євро.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Поліцейські встановили зловмисника, 19-річного місцевого жителя. Молодик потоваришував з сином потерпілої та декілька разів був у гостях. Скориставшись відсутністю нагляду за його діями, фігурант викрав кошти, які встиг витратити, зокрема на купівлю мобільного телефону та кросівок.
Крім того, поліцейські викрили на крадіжці 28-ми та 31-річного жителів села Переброди. Зловмисники 5 жовтня у нічну пору доби проникли до господарського приміщення односельчанина з інвалідністю, який лежав на ліжку у будинку та поцупили бензопилу та електродриль. Викрадене продали, а на виручені гроші витратили на власні потреби.
Нагадаємо, кримінальна хроніка Рівненщини за минулий тиждень.
