Регіон РівнеФудфест у Острозькому інтернаті: душевне свято смаку, добра і підтримки захисників

Фудфест у Острозькому інтернаті: душевне свято смаку, добра і підтримки захисників

В Острозькому психоневрологічному інтернаті відбулося свято смаку й турботи — фудфест для підопічних соціальних установ Рівненщини.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську ОВА.

На учасників чекали запашний борщ, рибна юшка, куліш, вареники, сало та ароматні пампушки. Страви готували просто неба разом із наставниками. Кожен заклад презентував свою кулінарну родзинку та творчо оформив локацію.

Окрім частувань, учасники долучилися до благодійного збору коштів для 43-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Спільними зусиллями вдалося зібрати понад 13 тисяч гривень на придбання старлінка та екофло.

Фестиваль відвідали заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська, представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в області Олександр Корнійчук та директорка департаменту соцполітики ОДА Роза Слободенюк.

Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА
Фото – Рівненська ОВА

Атмосфера свята була теплою та щирою: смачна кухня, пісні, сміх і підтримка створили відчуття великої соціальної родини Рівненщини.

Нагадаємо, Рівненщина прийняла ще три евакуаційні поїзди.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc