Чоловік пообіцяв керівниці фермерського господарства за “винагороду2 здійснити вплив на депутатів однієї сільради Дубенщини щодо прийняття ними позитивного рішення під час сесії сільради про викуп земельної ділянки комунальної власності, яку вона орендувала.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
Через три місяці орган місцевого самоврядування надав дозвіл на продаж землеволодіння.
Днями жінка передала 46-річному дубенчанину обумовлену ним раніше неправомірну вигоду у сумі 2500 доларів. Факти передачі був зафіксований правоохоронцями.
Нагадаємо, ДТП на Рівненщині: зіткнулися чотири автівки.
