Вчора зранку, 20 грудня на трасі Київ — Чоп, біля села Панталія, що на Дубенщині сталася ДТП. Зіткнулися чотири автівки. Обійшлося без травмованих.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Патрульну поліцію Рівненської області.
36-річний керманич авто Кіа зіткнувся з автівкою Toyota. Останній по інерції в’їхав у автомобіль Mercedes-Benz, а той — у Volkswagen.

Усі транспортні засоби – пошкоджено. Винуватець аварії отримав протокол за порушення ПДР, що спричинило ДТП.
Нагадаємо, повідомили деталі щодо ДТП біля Рівного за участі восьми авто.
