Регіон РівнеНа Рівненщині створять нове медичне відділення

На Рівненщині створять нове медичне відділення

У Рівненській обласній дитячій лікарні створять відділення екстреної меддопомоги.

Про це повідомляє голова Рівненської облради Андрій Карауш.

Очікується, що відділення запрацює на початку 2025 року, це забезпечить вчасну та спеціалізовану підтримку маленьким пацієнтам. Його сттворять шляхом об’єднання приймального відділення та травмпункту ортопедо-травматологічного центру.

Для надання швидкої та якісної допомоги, педіатри пройдуть додаткові курси з невідкладної меддопомоги.

Нагадаємо, на Рівненщині значно покращиться доїзд дітей до ліцеїв.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc