Регіон РівнеНа Рівненщині значно покращиться доїзд дітей до ліцеїв 

На Рівненщині значно покращиться доїзд дітей до ліцеїв 

Все тому, що громади Рівненщини отримали 11 нових шкільних автобусів. Діти, вчителі та працівників шкіл, які живуть за межею пішохідної зможуть дістатися до закладів освіти.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на голову Рівненської обласної ради Андрія Карауша.

Автобуси придбали спільно держава і громади на умовах спільнокошту. Загалом  – трохи більше 37 млн грн.

Автобуси отримали:

  • Бабинський ліцей – 2 автобуси
  • Гощанський академічний ліцей – 2 автобуси
  • Бистрицький ліцей (Березнівська ТГ) – 1 автобус
  • Головницька гімназія (Корецька ТГ) – 1 автобус
  • Стовпинська гімназія (Великомежирицька ТГ) – 1 автобус
  • Більськовільський ліцей (Вараська ТГ) – 2 автобуси
  • Опорний заклад “Дібрівський ліцей” (Зарічненська ТГ) – 1 автобус
  • Крупецький ліцей – 1 автобус

IMG_20241030_110218_971

IMG_20241030_110236_680

Ще 10 автобусів планують закупити до кінця року.

Нагадаємо, на Рівненщині оперативніше реагуватимуть на випадки домашнього насильства

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc