Регіон РівнеНа Рівненщині понад 20 шкіл - на дистанційному навчанні: причина

На Рівненщині понад 20 шкіл – на дистанційному навчанні: причина

8575 мешканців Рівненщини захворіли на грип та ГРЗ за минулі сім днів. Більшість з них – діти. Тому кілька шкіл перейшли на дистанційне навчання.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на РОВА.

Показник захворюваності зріс на 25%, якщо порівняти з минулим тижнем. Епідемпоріг перевищено на 22%. Найбільше на грип та ГРВІ хворіють у Рівненській громаді.

Через значну захворюваність на дистанційне навчання перейшли 28 шкіл. З них – сім навчальних закладів у Рівному.

Нагадаємо, через аварію багато рівнян залишилося без води.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc