Регіон РівнеЧерез аварію багато рівнян залишилося без води

Через аварію багато рівнян залишилося без води

Сьогодні 4 лютого багато людей у Рівному залишилися без води. 

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівнеоблводоканал.

Воду вимкнули у будинках по вулицях:

  • О.Романчука, Гостинній, Гребельній, Відрадній, Дачній, Журавлиній, Досвітній, Зеленій, Надвірній, Прилужній, Чорновола (р-н Щасливе), Озерній, Новодвірській, Свєшнікова, Чеській, Трипільській, Приозерній, Світличній, Пасхальній, Боголюбова, Вертепній, Студентській, Бачинського, Спаській, Вознесенській, Прилужній.

Водопостачання відновлять одразу після завершення аварійних робіт. Традиційно буде організовано підвіз питної води.

Нагадаємо, у Рівному на перетині вулиць Чорновола-Карнаухова почало утворюватися провалля. А саме, у районі Басівкутського водосховища сталася аварія – пошкоджено каналізаційний колектор. Через це, водіїв просять врахувати цю інформацію та планувати свої поїздки через можливе ускладнення руху на вище вказаній ділянці.

 

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc