У Рокитнівській громаді на штучній водоймі через порушення правил безпеки на льоду загинув місцевий мешканець.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на ДСНС Рівненщини.
Цей випадок вкотре нагадує про небезпеку зимових водойм. Рятувальники наголошують на суворому дотриманні правил безпеки:
– не ризикуйте: «досвід» не робить лід міцнішим під вашою вагою.
– будьте прикладом: діти копіюють вашу поведінку, не провокуйте їх своїми діями.
Пам’ятайте: жодна прогулянка чи скорочений шлях через лід не варті людського життя.
Нагадаємо, на Рівненщині загинув працівник деревообробного підприємства.
