У прес-центрі «Рівне-Онлайн» провели ще одне віче. Цього разу обговорювали подальшу долю будівлі по вулиці Симона Петлюри 26, у якій сьогодні благодійний фонд «Руєвит» провадить свою діяльність для допомоги українським захисникам.

Рівненська обласна рада хоче виставити будинок на аукціон, аргументуючи це його аварійним станом. Водночас волонтери «Руєвиту» вимагають, щоб їх не виселяли звідси до кінця війни.
Аргументи сторін представляли заступник голови Рівненської облради Сергій Свисталюк та голова правління БФ «Руєвит» Володимир Шишкін.
Відеозапис обговорення можна подивитися за цим посиланням.
Нагадаємо, випуск Виду з балкону: обліпиховий чай, Буданов і місцева реальність (ВІДЕО)
