Сьогодні вночі, 10 лютого у недіючій школі села Судобичі, де мешкали внутрішньо переміщені особи сталося вбивство. 72-річний чоловік убив п’ятьох людей.
Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.
Конфлікт між 72-річним уродженцем Донеччини та іншими мешканцями переріс у бійку. Під час якої чоловік почав наносити удари молотком та сокирою п’ятьом людям.
60-ти та 68-річні чоловіки, дві жінки 81 та 78 років із Донеччини, а також 56-річна уродженка Кіровоградщини загинули на місці події.





Зловмисника затримали.
Вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Нагадаємо, житель Кореччини вбив знайому.
