Регіон РівнеНа Рівненщині 72-річний чоловік убив п’ятьох людей у місці проживання ВПО

На Рівненщині 72-річний чоловік убив п’ятьох людей у місці проживання ВПО

Сьогодні вночі, 10 лютого у недіючій школі села Судобичі, де мешкали внутрішньо переміщені особи сталося вбивство. 72-річний чоловік убив п’ятьох людей.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на ГУНП у Рівненській області.

Конфлікт між 72-річним уродженцем Донеччини та іншими мешканцями переріс у бійку. Під час якої чоловік почав наносити удари молотком та сокирою п’ятьом людям.

60-ти та 68-річні чоловіки, дві жінки 81 та 78 років із Донеччини, а також 56-річна уродженка Кіровоградщини загинули на місці події.

Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини
Фото – Поліція Рівненщини

Зловмисника затримали.

Вирішується питання про повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо, житель Кореччини вбив знайому.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc