Прокурори Корецького відділу Здолбунівської окружної прокуратури направили до суду справу проти 38-річного чоловіка, якого звинувачують у навмисному вбивстві.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на поліцію Рівненщини.
30 вересня минулого року, під час спільного застілля в селі Корецької громади, між ним і 77-річною жінкою виник конфлікт. Жінка звинуватила його у крадіжках, після чого він вхопив металевий казан і кілька разів вдарив нею по голові. В результаті отриманих травм жінка померла через 20 днів у лікарні.
Зловмисника затримано, він визнає свою провину та кається. Наразі справа перебуває на розгляді в Корецькому районному суді. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.
Нагадаємо, поліцейські затримали жителя Дубенщини за завдані смертельні тілесні ушкодження знайомій.
