Регіон РівнеНа Дубенщині патрульні виявили водія скутера, який вдруге за рік сів нетверезим...

На Дубенщині патрульні виявили водія скутера, який вдруге за рік сів нетверезим за кермом

У Старій Миколаївці патрульні помітили водія скутера Honda, який їхав без мотошолома.

Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.

Інспектори зупинили кермувальника. Під час спілкування з чоловіком поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера.

Водій погодився, результат: 2,39 проміле.

Нагадаємо, у Рівному п’яний кермувальник проїхав на червоне: тепер відповідатиме за двома статтями.

Дмитро Губанов
Дмитро Губанов
Будь собою, всі інші ролі вже зайняті.

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc