У Старій Миколаївці патрульні помітили водія скутера Honda, який їхав без мотошолома.
Про це інформує Рівне Онлайн з посиланням на патрульну поліцію Рівненщини.
Інспектори зупинили кермувальника. Під час спілкування з чоловіком поліцейські виявили ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд за допомогою алкотестера.
Водій погодився, результат: 2,39 проміле.
Нагадаємо, у Рівному п’яний кермувальник проїхав на червоне: тепер відповідатиме за двома статтями.
