Регіон РівнеМедпрацівники Рівненщини можуть пройти тест на цифрову грамотність

Медпрацівники Рівненщини можуть пройти тест на цифрову грамотність

На платформі «Дія.Цифрова освіта» Мінцифри запустило Цифрограм для медичних працівників.

Про це інформує Рівненська обласна державна адміністрація.

Важливо, що в умовах пандемії COVID-19 цифрові вміння та практичні навички допоможуть медикам налагодити взаємодію із пацієнтами в онлайн режимі.

Необхідно дати відповідь на 60 запитань, після чого кожен отримає електронний сертифікат.

Завдяки цьому тесту медичні працівники можуть перевірити свої знання з цифрової грамотності в шести сферах:

  • основи комп’ютерної грамотності;
  • інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними;
  • створення цифрового контенту;
  • комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві;
  • безпека у цифровому середовищі;
  • вирішення технічних проблем. Навчання впродовж життя у цифровому суспільстві.

Максимальна кількість балів, яку може набрати медичний працівник – 90.

Також на платформі «Дія.Цифрова освіта» є освітній серіал «Цифрові навички для медиків». Це 10 серій за участю лікарів, медичних експертів, представників МОЗУ, НСЗУ, ДП «Електронне здоров’я», а також технічних спеціалістів електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc