Регіон РівнеМати воїна з Рівненської області привласнила 4,2 млн грн його виплат

Мати воїна з Рівненської області привласнила 4,2 млн грн його виплат

У Рівному правоохоронці розслідують обставини можливого заволодіння коштами військовослужбовця з Рівненської області, який перебував у полоні. Про інцидент стало відомо після публікації журналістського матеріалу.

Про це пише Рівне Онлайн з посиланням на Рівненську обласну прокуратуру.

За даними слідства, 22-річний військовослужбовець ЗСУ, житель села Городище Рівненського району, у червні 2022 року потрапив у полон. Звільнити його з неволі вдалося 6 травня 2025 року.

Після повернення додому чоловік з’ясував, що за час перебування в полоні йому було нараховано 4,2 млн грн державних виплат. За його словами, кошти отримувала мати, маючи доступ до необхідних документів. Водночас після повернення військовий не виявив грошей на своєму рахунку.

Боєць повідомив, що матір відмовилася повертати кошти. Попередньо, наразі вона перебуває за кордоном.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 190 КК України — шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах. Наразі триває досудове розслідування.

Нагадаємо, у Рівному патрульні зупинили підозрілого водія: що знайшли.

Юлія Бондарева
Юлія Бондарева
Досвід роботи в журналістиці – 5 років. Починала свій професійний шлях у всеукраїнському проєкті «Misto online», у виданні «Рівне українською». Згодом працювала на телеканалі «ITV media group». В команді Рівне Онлайн з 2020 року. "Кожен крок наближає до мети".

Читайте також

Будь в курсі першим!

Для оперативного отримання новин підписуйтеся на наc